JAKO sport
skrýt
Sportovni-pomucky.cz
+420 777 176 372 info@sportovni-pomucky.cz

Košík je prázdný

Kinesiologické tejpy

Kinesiologické tejpy jsou revolučním řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie. Kinesio tejpy rozdělujeme na Max TAPE Classic, Max Super Cotton a MAX Super Rayon.

Kinesio tejpy se používají při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání.

Ultra tenké, pružné a pevné Kine-MAX Tejpy jsou vyrobeny z vláken vyztužené ze 100% bavlny, které díky svým elastickým vlastnostem zaručují zpětné smrštění tejpu zpět na svou původní délku a naopak brání roztažení tejpu do šířky.

Speciální mechanický systém tejpy je nastaven na elasticitu 140-160 %, která je stejná jako u lidské pokožky. Díky speciální mřížkové vazbě, jež je výsledkem dlouholetého výzkumu, je Kine-MAX Tape prodyšný. Tato struktura umožňuje pohodlné použití tejpu 24 hodin denně.

Jedinečnou zvýšenou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje přilnavost až 1-10 dní podle druhu.

Řazení

Rádi Vám poradíme
od 8 do 21 hod.:

+420 777 176 372

Doprava nad
5000 Kč ZDARMA

Nejnižší ceny
na trhu

Osobní odběr
ZDARMA


Odběr novinek:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.