Mobilní sloupky Multi 3 Games

Kód: 63499
8 990 Kč 7 429,75 Kč bez DPH
na dotaz

Mobilní sloupky Multi 3 Games jsou multifunkční a výškově nastavitelné sloupky pro hobby volejbal, badminton a soft tenis.
Chcete si zahrát volejbal…

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 5 000,- Kč je doprava zdarma. Nevztahuje se na nadrozměrné zboží.
Poradenství zdarma
Poradenství zdarma
Nevíte si rady? V případě, že vám není něco jasné, jsme vám kdykoliv k dispozici od PO - NE 8 - 21 hodin.na telefonu 777 176 372.
Zapůjčení vzorků
Zapůjčení vzorků
Pro týmy, školy a sportovní zařízení poskytujeme vzorky oblečení na vyzkoušení. Za půjčení nic neplatíte.

Detailní popis produktu

Mobilní sloupky Multi 3 Games jsou multifunkční a výškově nastavitelné sloupky pro hobby volejbal, badminton a soft tenis.

Chcete si zahrát volejbal, badminton, soft tenis? Díky sloupkům Multi 3 Games si užijete hru bez starostí se složitou přípravou kurtu a nastavováním výšky sítě. Mobilní, výškově nastavitelné sloupky Multi 3 Games mají univerzální využití pro nejpopulárnější hry s využitím sítě na hobby a rekreační úrovni a to jak ve vnitřním, tak venkovním prostoru. Jsou umístěné na podstavcích s kolečky a můžete je tak převést a umístit prakticky kamkoliv. Odpadá starost s instalací otvorů a pouzder do země, tak jak je tomu u standardních sloupků. Spodní sloupek s vnitřním průměrem 8,2 cm je šrouby přichycený k podstavci. Horní sloupek je výškově nastavitelný, jednoduše si zvolíte požadovanou výšku sítě, sloupek vysunete nebo zasunete a zajistíte jistícím čepem se šroubem. Síť následně natáhnete díky ocelovým kolečkům-kladkám na vrcholu sloupků a napínacímu mechanizmu s kličkou. Konečné zajištění a vypnutí sítě provedete pomocí háčků.

Sloupky jsou vyrobené ze svařované oceli s tloušťkou stěny 1,4 mm, vnitřní průměr horního sloupku je 7,6 cm, vnější průměr spodního sloupku je 9 cm. Výšku sítě pomocí napínacího mechanizmu je možné nastavit do 7 poloh od 155 do 245 cm. Pokud budete potřebovat síť umístit do nižší polohy, je možné ji přichytit na háčky.

Upozornění
Do každého podstavce je nutné vložit před zahájením hry zátěž o hmotnosti cca 60-80 kg, aby byla dostatečně zajištěna stabilita sloupků.
Před instalací mobilních sloupků Multi 3 se důkladně seznamte s návodem na použití a montáž, který vám rádi pošleme.

Parametry:
- spodní sloupek: délka 127 cm, vnější průměr 9 cm
- horní sloupek: délka 145 cm, vnitřní průměr 7,6 cm
- podstavec: délka x šířka x výška : 67 x 40 x 13/31 cm
- hmotnost jednoho sloupku s podstavcem bez zátěže: cca 25 kg
- materiál: svařovaná ocel
- možnosti nastavení výšky sítě: v 7 polohách: výška 155, 180, 190, 200, 210, 224, 243 cm
- umístění háčků na spodním sloupku: v 7 výškách: 20, 50, 83, 93, 107, 112, 129 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: