JAKO sport
skrýt
Sportovni-pomucky.cz
+420 777 176 372 info@sportovni-pomucky.cz

Košík je prázdný

Trampolína s ochrannou sítí

Trampolíny s ochrannou sítí Berg dodáváme ve verzi Talent, Favorit, Champion a to v několika průměrech. Trampolíny s ochrannou sítí jsou vhodné pro děti i dospělé. Zakoupením trampolíny Berg uděláte nejlepší možnou věc ve výběru trampolín.

Proč si vybrat BERG trampolínu? Existují různí dodavatelé trampolín, tak proč je BERG trampolína nejlepší výběr? Níže si můžete přečíst, čím je BERG tak jedinečný. Skákání na trampolíně je skvělá zábava, ale bezpečnost je také velmi důležitá. To je důvod, proč je bezpečnost základní hodnotou číslo 1 značky BERG:

- Všechny trampolíny, včetně příslušenství jsou vyvinuty a navrženy jako hlavní základní hodnoty. Bezpečnost každé BERG trampolíny je rozsáhle testována.

- Každá trampolína BERG je opatřena ochranným okrajem, který zahrnuje pružiny a ocelový rám a je vybavena několika silnými spojovacími kolíky. Výhodou tohoto je, že připojovací kolíky připojí všechny součásti dohromady. Zajistí, aby nohy vespod trampolíny pevně držely, když je trampolínu přesouváme z bodu A do bodu B.

- BERG je přesvědčen, že byste měli být schopni využívat trampolíny mnoho let.

- Všechny pružiny používané u našich trampolín jsou pružné, vláčné a chráněny nerezovou vrstvou zinku. To je důvod, proč můžete mít trampolíny mnohem déle.

- Skákací plachty jsou připojeny pomocí pružin k rámu trampolíny prostřednictvím trojúhelníkového systému, z nichž každý byl šitý přes osmkrát. To zajišťuje optimální pevnost a bezpečnost. Všechny materiály splňují předepsané právní požadavky na kvalitu a v některých případech je dokonce překročují

- Silný pozinkovaný svár v oblasti rámu zaručuje odolnnost proti korozi z obou stran, velký průměr a velká tloušťka stěny oceli robustní a pevný rám.

Podkategorie


Řazení

<< 1 2 >>

<< 1 2 >>

Rádi Vám poradíme
od 8 do 21 hod.:

+420 777 176 372

Doprava nad
5000 Kč ZDARMA

Nejnižší ceny
na trhu

Osobní odběr
ZDARMA


Odběr novinek:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.