JAKO sport
skrýt
Sportovni-pomucky.cz
777 176 372

Košík je prázdný

Platby a doprava

Expres balíková služba Geis Parcel CZ

Zboží Vám v rámci celé ČR doručíme od data expedice v 95% do druhého pracovního dne, na Slovensko do 48 hod.

Příjemce obdrží SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky a číslem jeho zásilky. V den doručení řidič telefonuje přímo ze skeneru a domluví předání balíku. V případě, že příjemce nezastihneme, doručujeme následující den.

  • Expresní balíková služba Geis Parcel CZ 90,-Kč
  • Doběrečné 30,-Kč
  • Při bezhotovostní platbě předem na základě faktury je poplatek za tento způsob platby 90,- Kč, podmínky k platbě posíláme po obdržení objednávky.
  • Vlastní odběr na naší provozovně 0,-Kč
  • Při odběru zboží v hodnotě nad 5 000 Kč včetně DPH je doprava zdarma, s výjimkou případu nadrozměrného zboží. Informace, že se jedná o nadrozměrné zboží, u něhož je cena za dopravu závislá na celkové váze a místě dodání zboží, je červeně zvýrazněna v podrobném popisu zboží na webovém rozhraní. U takto označeného zboží bude cena za dopravu vypočítána v závislosti na váze zboží a místě dodání zboží a bude kupujícímu sdělena v potvrzení objednávky. Nadrozměrné zboží posíláme službou Toptrans.
  • Doprava na Slovensko je závislá na váze produktu,v případě zájmu Vám cenu rádi pošleme. Zákazníci na Slovensku platí eurem.
  • V případě, že Vám nevyhovuje čas doručení je možné si zásilku přesměrovat na některá z našich výdejních míst sítě Geis Point (trafiky, obchodní centra, čerpací stanice apod. a však za předpokladu, že celková váha nepřesahuje 15kg, rozměr není větší než 80x60x42cm a je to jen 1balík) Možnost vyzvednutí zásilky i o víkendu, úschova pod dobu 7 dnů bez poplatku. Více na www.baliky.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.